Clotilde Armand a transmis că procesul de demolare a mai multor garaje construite ilegal în Sectorul 1 a fost inițiat. În locul acestor structuri ilegale, Primăria intenționează să dezvolte spații verzi și zone de parcare. Începând de vineri, 11 august 2023, echipe din cadrul Poliției Locale Sectorul 1 și Administrației Domeniului Public au demarat operațiunea []
A început demolarea mai multor garaje ridicate ilegal în Sectorul 1, anunțat Clotilde Armand
Clotilde Armand a transmis că procesul de demolare a mai multor garaje construite ilegal în Sectorul 1 a fost inițiat. În locul acestor structuri ilegale, Primăria intenționează să dezvolte spații verzi și zone de parcare. Începând de vineri, 11 august 2023, echipe din cadrul Poliției Locale Sectoru
M
MC15 aug. 2023 · 1 min citire

Sumar generat de AI
Primăria Sectorului 1 a început demolarea unor garaje construite ilegal, anunțată de către primarul Clotilde Armand. În locul acestor structuri ilegale vor fi create spații verzi și zone de parcare. Operațiunea este realizată de echipe din cadrul Poliției Locale Sectorului 1 și Administrației Domeniului Public.
Distribuie
M
Comentarii (0)
Fii primul care comentează.
Articole similare

Merită Citit
Sănătatea emoțională și armonia în relații, un scop al celor care merg la terapie pentru cupluri
Ana Maria · 10 iun. 2026
Merită Citit
De ce soția devine „o străină” după 40 de ani de căsnicie?
Alexandru Robea · 9 iun. 2026
Merită Citit

Curierulnational.ro
Povesteacasei.ro