Primăria Sectorului 6 a publicat un anunț pe pagina de Facebook referitor la colectarea mobilierului și electrocasnicelor uzate. Autoritățile au comunicat că oferă asistență bucureștenilor din sectorul respectiv pentru a se descotorosi de mobilierul și echipamentele electrice și electrocasnicele nedorite. Urban a elaborat un program în perioada 22 mai – 26 iunie, în care vor []
Atenție! Bucureștenii din Sectorul 6 pot scăpa, în mod gratuit, de mobilierul și de electrocasnicele uzate
Primăria Sectorului 6 a publicat un anunț pe pagina de Facebook referitor la colectarea mobilierului și electrocasnicelor uzate. Autoritățile au comunicat că oferă asistență bucureștenilor din sectorul respectiv pentru a se descotorosi de mobilierul și echipamentele electrice și electrocasnicele ned
M
MC24 mai 2023 · 1 min citire

Sumar generat de AI
Primăria Sectorului 6 București organizează o campanie gratuită de colectare a mobilierului și electrocasnicelor uzate pentru rezidenții sectorului. Programul se desfășoară între 22 mai și 26 iunie, oferind bucureștenilor posibilitatea de a scăpa de obiectele neutilizate fără costuri suplimentare.
Distribuie
M
Comentarii (0)
Fii primul care comentează.
Articole similare

Merită Citit
Sănătatea emoțională și armonia în relații, un scop al celor care merg la terapie pentru cupluri
Ana Maria · 10 iun. 2026
Merită Citit
De ce soția devine „o străină” după 40 de ani de căsnicie?
Alexandru Robea · 9 iun. 2026
Merită Citit
De ce minți când spui „ajung curând”? Adevărul istoric din spatele mesajului tău de pe WhatsApp
Alexandru Robea · 8 iun. 2026Parteneri

Curierulnational.roTalents for Tech lansează un program gratuit de formare în inteligență artificială în România, cu sprijinul Google.org și al ONG-urilor locale

Observatornews.roSute de locuri de muncă noi într-un judeţ lovit de concedieri. Angajaţii primesc bonus de 1.500 de lei

Povesteacasei.roSpălat covoare în București: când merită să alegi o spălătorie profesională
