Începând de astăzi, cetățenii din Sectorul 6 al Bucureștiului care dețin mașini vechi au posibilitatea să se înscrie în programul „Rabla local”. Prin intermediul acestui program, proprietarii de autovehicule vechi pot preda mașina și, în schimb, primesc o sumă de 3.000 de lei, fără a avea nicio altă obligație. Administrația Fondului pentru Mediu (AFM) a []
Bucureștenii din Sectorul 6 care dețin mașini vechi se pot înscrie în programul „Rabla local”, începând de astăzi, 31 iulie
Începând de astăzi, cetățenii din Sectorul 6 al Bucureștiului care dețin mașini vechi au posibilitatea să se înscrie în programul „Rabla local”. Prin intermediul acestui program, proprietarii de autovehicule vechi pot preda mașina și, în schimb, primesc o sumă de 3.000 de lei, fără a avea nicio altă
M
MC1 aug. 2023 · 1 min citire

Sumar generat de AI
Programul „Rabla local” se lansează astăzi în Sectorul 6 al Bucureștiului, oferind proprietarilor de autovehicule vechi posibilitatea de a primi 3.000 de lei în schimbul predării mașinii. Cetățenii din sector pot participa la program fără alte obligații.
Articole similare

Merită Citit
Sănătatea emoțională și armonia în relații, un scop al celor care merg la terapie pentru cupluri
Ana Maria · 10 iun. 2026
Merită Citit
De ce soția devine „o străină” după 40 de ani de căsnicie?
Alexandru Robea · 9 iun. 2026
Merită Citit
De ce minți când spui „ajung curând”? Adevărul istoric din spatele mesajului tău de pe WhatsApp
Alexandru Robea · 8 iun. 2026Parteneri

Curierulnational.roCod de bune practici privind transparența conținutului generat de inteligența artificială
Observatornews.roPlinul de benzină, mai ieftin cu 40 de lei faţă de acum o săptămână. Cât se vor mai ieftini carburanţii

Povesteacasei.roSpălat covoare în București: când merită să alegi o spălătorie profesională
