Carmen Brumă a povestit într-o postare pe Instagram ce a pățit în București, într-o parcare. Vedeta susține că a plătit locul de parcare unde și-a lăsat mașina, dar, cu toate acestea, a primit amendă. De curând, Carmen Brumă și-a parcat mașina într-o parcare publică din București, unde plata se face pe oră, prin SMS. Vedeta []
Ce a pățit Carmen Brumă în București, într-o parcare. Vedeta s-a enervat: „Am o amendă în parbriz!”
Carmen Brumă a povestit într-o postare pe Instagram ce a pățit în București, într-o parcare. Vedeta susține că a plătit locul de parcare unde și-a lăsat mașina, dar, cu toate acestea, a primit amendă. De curând, Carmen Brumă și-a parcat mașina într-o parcare publică din București, unde plata se face
M
MC27 aug. 2023 · 1 min citire

Sumar generat de AI
Carmen Brumă a primit o amendă în parcarea unui magazin din București, chiar dacă susține că a plătit locul de parcare. Vedeta a povestit experiența pe Instagram, exprimând frustrarea față de situație.
Articole similare

Merită Citit
Sănătatea emoțională și armonia în relații, un scop al celor care merg la terapie pentru cupluri
Ana Maria · 10 iun. 2026
Merită Citit
De ce soția devine „o străină” după 40 de ani de căsnicie?
Alexandru Robea · 9 iun. 2026
Merită Citit

Curierulnational.ro
Povesteacasei.ro