Academia de Studii Economice din București, prin Facultatea de Drept, a anunțat lansarea unui program postuniversitar intitulat „Dreptul bancar şi al noilor tehnologii”. Programul este desfășurat în parteneriat cu Asociaţia Consilierilor Juridici din Sistemul Financiar-Bancar şi Asociaţia Română a Băncilor și este disponibil pentru înscriere online până pe data de 16 aprilie 2023. Aceasta este []
Facultatea de Drept din cadrul ASE a lansat programul postuniversitar intitulat „Dreptul bancar şi al noilor tehnologii”
Academia de Studii Economice din București, prin Facultatea de Drept, a anunțat lansarea unui program postuniversitar intitulat „Dreptul bancar şi al noilor tehnologii”. Programul este desfășurat în parteneriat cu Asociaţia Consilierilor Juridici din Sistemul Financiar-Bancar şi Asociaţia Română a B
M
MC22 mar. 2023 · 1 min citire

Sumar generat de AI
Facultatea de Drept din cadrul ASE București a lansat un program postuniversitar dedicat dreptului bancar și al noilor tehnologii, în colaborare cu Asociaţia Consilierilor Juridici din Sistemul Financiar-Bancar și Asociaţia Română a Băncilor. Programul este disponibil pentru înscriere online până pe 16 aprilie 2023.
Articole similare

Merită Citit
Sănătatea emoțională și armonia în relații, un scop al celor care merg la terapie pentru cupluri
Ana Maria · 10 iun. 2026
Merită Citit
De ce soția devine „o străină” după 40 de ani de căsnicie?
Alexandru Robea · 9 iun. 2026
Merită Citit
De ce minți când spui „ajung curând”? Adevărul istoric din spatele mesajului tău de pe WhatsApp
Alexandru Robea · 8 iun. 2026Parteneri

Curierulnational.roNumărul insolvențelor la nivel global este din nou în creștere, pe fondul deteriorării climatului economic
Observatornews.roReacţia unui turist italian care mănâncă un burger cu "gust românesc". O porţie ajunge şi la 44 de lei

Povesteacasei.roCum să cultivi hortensiile. Ghidul meu pentru tufe uriașe, alchimia culorilor și o curte cu aer boieresc
