Primăria Sectorului 3 a anunțat că în primele 6 luni ale anului 2023 au fost ridicate peste 1.500 de mașini care erau parcate neregulamentar de către bucureșteni. Pentru a-și recupera vehiculele, proprietarii au trebuit să achite taxe pentru ridicare, transport și depozitare. În total, administrația publică a ridicat 1.524 de mașini în această perioadă, care []
În primele 6 luni alea anului 2023 administrația publică a ridicat peste 1.500 de mașini pe care bucureștenii le-au parcat neregulamentar
Primăria Sectorului 3 a anunțat că în primele 6 luni ale anului 2023 au fost ridicate peste 1.500 de mașini care erau parcate neregulamentar de către bucureșteni. Pentru a-și recupera vehiculele, proprietarii au trebuit să achite taxe pentru ridicare, transport și depozitare. În total, administrația
M
MC4 aug. 2023 · 1 min citire

Sumar generat de AI
În primele șase luni ale anului 2023, administrația publică din Sectorul 3 al Bucureștiului a ridicat peste 1.500 de mașini parcate neregulamentar. Proprietarii au fost obligați să achite taxe pentru ridicare, transport și depozitare pentru recuperarea vehiculelor. Numărul total de mașini ridicate în această perioadă a fost de 1.524.
Articole similare

Merită Citit
Sănătatea emoțională și armonia în relații, un scop al celor care merg la terapie pentru cupluri
Ana Maria · 10 iun. 2026
Merită Citit
De ce soția devine „o străină” după 40 de ani de căsnicie?
Alexandru Robea · 9 iun. 2026
Merită Citit
De ce minți când spui „ajung curând”? Adevărul istoric din spatele mesajului tău de pe WhatsApp
Alexandru Robea · 8 iun. 2026Parteneri

Curierulnational.roEurogas cere Comisiei Europene să renunțe la obligația impusă statelor de a stoca gaze, pentru că afectează piața

Observatornews.roOraşul din Italia unde învaţă şi români oferă tinerilor bani să rămână acolo. Ajutorul acoperă chiria pe un an

Povesteacasei.roSpălat covoare în București: când merită să alegi o spălătorie profesională
