Primăria Sectorului 2 a anunțat că va construi trei noi grădinițe în Sectorul 2 al Capitalei, iar pentru a face acest lucru, Primăria Municipiului București a aprobat demolarea a trei clădiri care erau într-o stare avansată de degradare. Am primit aprobarea Primăriei Capitalei să demolăm 3 clădiri din Sectorul 2, imobile aflate într-o stare avansată []
Primăria Sectorului 2 a anunțat că în aria administrată se vor construi trei noi grădinițe vor fi construite de la zero
Primăria Sectorului 2 a anunțat că va construi trei noi grădinițe în Sectorul 2 al Capitalei, iar pentru a face acest lucru, Primăria Municipiului București a aprobat demolarea a trei clădiri care erau într-o stare avansată de degradare. Am primit aprobarea Primăriei Capitalei să demolăm 3 clădiri d
M
MC5 mai 2023 · 1 min citire

Sumar generat de AI
Primăria Sectorului 2 va construi trei noi grădinițe în zona administrată. Pentru acest scop, Primăria Municipiului București a aprobat demolarea a trei clădiri vechi și deteriorate din Sectorul 2. Construcțiile vor fi realizate de la zero.
Articole similare

Merită Citit
Sănătatea emoțională și armonia în relații, un scop al celor care merg la terapie pentru cupluri
Ana Maria · 10 iun. 2026
Merită Citit
De ce soția devine „o străină” după 40 de ani de căsnicie?
Alexandru Robea · 9 iun. 2026
Merită Citit
De ce minți când spui „ajung curând”? Adevărul istoric din spatele mesajului tău de pe WhatsApp
Alexandru Robea · 8 iun. 2026Parteneri

Curierulnational.roIndustria de apărare din Europa și România, într-un nou ciclu economic

Observatornews.roOraşul din Italia unde învaţă şi români oferă tinerilor bani să rămână acolo. Ajutorul acoperă chiria pe un an

Povesteacasei.roSpălat covoare în București: când merită să alegi o spălătorie profesională
