Primarul general al Capitalei a anunțat că a fost deschis cel de-al doilea șantier pentru reabilitarea sistemului de termoficare, utilizând fonduri nerambursabile din Programul Operațional Infrastructură Mare (POIM). Lucrările sunt în desfășurare pe o stradă din Sectorul 6. Primarul Nicușor Dan a postat pe pagina sa de Facebook că acesta este al doilea șantier deschis []
Primarul general al Capitalei a anunțat deschiderea celui de-al doilea șantier pentru reabilitarea sistemului de termoficare
Primarul general al Capitalei a anunțat că a fost deschis cel de-al doilea șantier pentru reabilitarea sistemului de termoficare, utilizând fonduri nerambursabile din Programul Operațional Infrastructură Mare (POIM). Lucrările sunt în desfășurare pe o stradă din Sectorul 6. Primarul Nicușor Dan a po
M
MC19 iul. 2023 · 1 min citire

Sumar generat de AI
Primarul general al Bucureștiului a anunțat deschiderea celui de-al doilea șantier pentru reabilitarea sistemului de termoficare din Capitală. Lucrările se derulează pe o stradă din Sectorul 6 și sunt finanțate prin Programul Operațional Infrastructură Mare (POIM).
Distribuie
M
Comentarii (0)
Fii primul care comentează.
Articole similare

Merită Citit
Sănătatea emoțională și armonia în relații, un scop al celor care merg la terapie pentru cupluri
Ana Maria · 10 iun. 2026
Merită Citit
De ce soția devine „o străină” după 40 de ani de căsnicie?
Alexandru Robea · 9 iun. 2026
Merită Citit
De ce minți când spui „ajung curând”? Adevărul istoric din spatele mesajului tău de pe WhatsApp
Alexandru Robea · 8 iun. 2026Parteneri

Curierulnational.roSAMEDAY lansează prima funcționalitate de donații în bunuri integrată într-o aplicație de curierat, din România
Observatornews.roVremea se schimbă radical în unele zone din ţară. Temperaturi cu 10 grade mai mici şi ploi torenţiale

Povesteacasei.roViitorul energiei verzi, cu Trevora. Cum schimbă sistemele fotovoltaice independență energetică
