Radu Mihaiu, primarul Sectorului 2, se pregătește să se întâlnească din nou cu locuitorii sectorului într-un cadru deschis, de data aceasta în Parcul Țepeș Vodă. Această „ședință de sector” reprezintă oportunitatea pentru cetățeni de a discuta direct cu primarul și de a aduce în atenția sa preocupările și problemele cu care se confruntă în viața []
Radu Mihaiu se întâlnește cu bucureștenii din Sectorul 2 în Parcul Țepeș Vodă astăzi, 10 august
Radu Mihaiu, primarul Sectorului 2, se pregătește să se întâlnească din nou cu locuitorii sectorului într-un cadru deschis, de data aceasta în Parcul Țepeș Vodă. Această „ședință de sector” reprezintă oportunitatea pentru cetățeni de a discuta direct cu primarul și de a aduce în atenția sa preocupăr
M
MC11 aug. 2023 · 1 min citire

Sumar generat de AI
Radu Mihaiu, primarul Sectorului 2, va organiza o „ședință de sector” în Parcul Țepeș Vodă pe 10 august. Evenimentul oferă locuitorilor din Sectorul 2 ocazia să discute direct cu primarul și să-i prezinte preocupările și problemele lor.
Articole similare

Merită Citit
Sănătatea emoțională și armonia în relații, un scop al celor care merg la terapie pentru cupluri
Ana Maria · 10 iun. 2026
Merită Citit
De ce soția devine „o străină” după 40 de ani de căsnicie?
Alexandru Robea · 9 iun. 2026
Merită Citit
De ce minți când spui „ajung curând”? Adevărul istoric din spatele mesajului tău de pe WhatsApp
Alexandru Robea · 8 iun. 2026Parteneri

Curierulnational.roCod de bune practici privind transparența conținutului generat de inteligența artificială
Observatornews.roPlinul de benzină, mai ieftin cu 40 de lei faţă de acum o săptămână. Cât se vor mai ieftini carburanţii

Povesteacasei.roSpălat covoare în București: când merită să alegi o spălătorie profesională
