Radu Mihaiu a declarat că și în Sectorul 2 din București există stații GPL care funcționează fără autorizații. Primarul Sectorului 2 a prezentat un raport referitor la situația stațiilor GPL din sector, concluzionând: „Mi-ar fi plăcut să pot spune că stăm bine. Nu stăm bine”. Raportul privind stațiile GPL din sectorul 2.Am promis că-l fac []
Stații GPL fără autorizații există și în Sectorul 2 al Capitalei. Radu Mihaiu: „Mi-ar fi plăcut să pot spune că stăm bine. Nu stăm bine”
Radu Mihaiu a declarat că și în Sectorul 2 din București există stații GPL care funcționează fără autorizații. Primarul Sectorului 2 a prezentat un raport referitor la situația stațiilor GPL din sector, concluzionând: „Mi-ar fi plăcut să pot spune că stăm bine. Nu stăm bine”. Raportul privind stații
M
MC6 sep. 2023 · 1 min citire

Sumar generat de AI
Radu Mihaiu a declarat că există stații GPL ilegale și în Sectorul 2 al Capitalei, care funcționează fără autorizații. Primarul Sectorului 2 a prezentat un raport care arată că situația este gravă, precizând că nu se poate spune că lucrurile stau bine.
Articole similare

Merită Citit
Sănătatea emoțională și armonia în relații, un scop al celor care merg la terapie pentru cupluri
Ana Maria · 10 iun. 2026
Merită Citit
De ce soția devine „o străină” după 40 de ani de căsnicie?
Alexandru Robea · 9 iun. 2026
Merită Citit
De ce minți când spui „ajung curând”? Adevărul istoric din spatele mesajului tău de pe WhatsApp
Alexandru Robea · 8 iun. 2026Parteneri

Curierulnational.roViitoare reglementări europene ar putea schimba modul în care românii cumpără de pe platformele internaționale

Observatornews.roUn oraş cu doar doi locuitori se vinde la preţ de casă. Noul proprietar devine primar, poştaş şi recepţioner

Povesteacasei.roSpălat covoare în București: când merită să alegi o spălătorie profesională
