Primarul Sectorului 4, Daniel Băluță, a comunicat cetățenilor din zona pe care o administrează că va avea loc instalarea de camere de supraveghere la toate școlile și grădinițele din sector. Această măsură are scopul de a asigura o stare de siguranță pentru copii. Siguranța celor mici reprezintă o prioritate atât pentru părinți, cât și pentru []
Urmează să fie montate camere de supraveghere la toate școlile și grădinițele din Sectorul 4
Primarul Sectorului 4, Daniel Băluță, a comunicat cetățenilor din zona pe care o administrează că va avea loc instalarea de camere de supraveghere la toate școlile și grădinițele din sector. Această măsură are scopul de a asigura o stare de siguranță pentru copii. Siguranța celor mici reprezintă o p
M
MC10 iun. 2023 · 1 min citire

Sumar generat de AI
Primarul Sectorului 4, Daniel Băluță, a anunțat instalarea camerelor de supraveghere la toate școlile și grădinițele din sector. Această măsură are ca scop asigurarea siguranței copiilor, o prioritate pentru părinți și autorități.
Distribuie
M
Comentarii (0)
Fii primul care comentează.
Articole similare

Merită Citit
Sănătatea emoțională și armonia în relații, un scop al celor care merg la terapie pentru cupluri
Ana Maria · 10 iun. 2026
Merită Citit
De ce soția devine „o străină” după 40 de ani de căsnicie?
Alexandru Robea · 9 iun. 2026
Merită Citit
De ce minți când spui „ajung curând”? Adevărul istoric din spatele mesajului tău de pe WhatsApp
Alexandru Robea · 8 iun. 2026Parteneri

Curierulnational.roRomânia nu va deveni niciodată Polonia – iar comparația poate face României mai mult rău decât bine
Observatornews.roCopila de 12 ani, lovită pe trotuar în fața școlii, a murit la spital. Fusese târâtă 20 de metri

Povesteacasei.roSpălat covoare în București: când merită să alegi o spălătorie profesională
